logo - Partes.cz
Přidat inzerátPřidat inzerát Vložit poptávkuVložit poptávku RegistraceRegistrace přihlášenípřihlášení

Napsali o násInzerce náhradních dílů online

Doby, kdy se inzerce náhradních dílů objevovala pouze v tiskovinách, jsou naštěstí nenávratně pryč. Již poměrně dlouho se podobné obchodování řeší převážně online na inzertních portálech. Ať už však patříte do řad prodejců nebo naopak čas od čas nějakou součástku sháníte, zřejmě víte, že ani online inzerce není dokonalá. Respektive nebyla, než se objevil specializovaný projekt Partes.cz, který zavedenou konkurenci v mnoha ohledech předčil.

Specializovaný web nabízí více než 250 000 inzerátů na jednom místě a počet stále stoupá.

Obecných portálů, kde lze nakupovat a prodávat náhradní díly, je jako hub po dešti. Jejich největší slabinou je ovšem velmi široký záběr. Dokonce ani na těch největších renomovaných inzertních webech neexistuje dostatečně sofistikované hledání a třídění, což uživatele výrazně zdržuje.

Právě proto vznikl projekt Partes.cz – inzerce náhradních dílů pro osobní, užitkové i nákladní vozy, ale také pracovní a zemědělské stroje. A když na to přijde, najdete mezi inzeráty také náhradní díly pro letadla a lodě. Pokud přeci jen nenatrefíte na to, co právě nutně potřebujete, můžete zadat poptávku, která se dostane ke všem inzerentům. Bude-li mít některý z nich vámi požadovanou věc v nabídce, obratem se vám ozve.

Inzertní portál Partes.cz je maximálně přehledný a jednoduchý. Lidé, kteří shání náhradní díly za výhodné ceny, už nemusí vážit cestu do kamenných prodejen, případně se ptát po použitých na autovrakovištích. Stačí si vybrat vhodnou kategorii a upřesnit vyhledávání pomocí filtrů... Registrovaní uživatelé navíc získají zajímavý finanční bonus.

Chcete-li se zbavit náhradních dílů, které vám zbytečně zabírají místo v garáži, případně s náhradními díly přímo obchodujete, pak inzertní platformu oceníte o to víc. Možnost přiřazení inzerátu ke konkrétní značce, modelu vozu a dokonce jeho části výrazně usnadní vyhledávání a zvýší vaši šanci na prodej.

Celý článek zde: MegaCars.cz

Čára
TOPlist